Erkenningslijst2019-09-23T16:06:26+01:00

De hierbij weergegeven lijst van erkende bedrijven c.q. bureaus volgens de erkenningsregeling van KCAF heeft een voorlopige status: de lijst wordt maandelijks geactualiseerd.

·         funderingsonderzoek

·         procesbegeleiding

·         funderingsherstel

Funderingsonderzoek bureaus

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
FOB BVL Molendijk 15, 3281 LT Numansdorp Frank van Lier f.vanlier@bvlb.nl
FOB Fugro Zekeringstraat 41, 1014 BV Amsterdam Maarten Profittlich m.profittlich@fugro.com
FOB Sandra Lobbe Achterweg 39, 4124 AD Hagestein Sandra Lobbe info@sandralobbe.nl
FOB Wareco Amsterdamseweg 71, 1182 GP Amstelveen Arjen van Maanen a.vanmaanen@wareco.nl
FOB De Funderingswinkel Lylandseplein 1, 2900 ED Capelle a/d IJssel Jeroen Schouten j.schouten@defunderingswinkel.nl
FOB Geomet BV Curieweg 19, 2408 BZ Alphen aan den Rijn Peter Dijkhuizen dijkhuizen@geomet.nl
FOB Techniek & Methode BV Viltweg 1p 3295 KT ‘s-Gravendeel Taco H. Bresser t.bresser@tenm.nu
FOB Allnamics Geotechnical Experts B.V. Waterpas 98, 2495 AT, Den Haag Remco Offenberg offenberg@allnamics.eu

Proces begeleiding

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
PB Adviesbureau Funderingsherstel vof Molendijk 15, 3281 LT Numansdorp Frank van Lier info@funderingsadvies.eu
PB de Groene Werf Zwanensingel 8, 3435 EA Nieuwegein Nils de Jong info@dgw.eu
PB Steeds Phoenixstraat 49A, 2611 AL Delft Oscar Konig ot.konig@steeds.nl
PB Ruud van Workum H. Sweijstraat 20, 3065 NJ Rotterdam Ruud van Workum ruudvanworkum@planet.nl

Funderingsherstel bedrijven

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
FHB De Coogh Daam Schijfweg 22, 1507 BD Zaandam Puck de Nijs-IJskes puck@decoogh.com
FHB DS Bouw Koolmeeshof 6, 5672 VR Nuenen Sander Bakker s.bakker@dsbouw.com
FHB VanDijk Oude Veiling 4, 3140 AG Maassluis Reinder van der Wel r.vanderwel@vdijk.nl
FHB Brefu BV Franse Akker 9a, 4824 AL Breda M. Poppelaars info@brefu.nl
FHB Basis Funderingstechniek Vlasblomweg 24, 1521 PW Wormerveer Gerben Floris gerben@basis-funderingstechniek

Noot 11-09-2019: Voorheen werd de firma Het Funderingshuis ook erkend als funderingsherstelbedrijf.
De firma Het Funderingshuis is 24 juli 2019 failliet verklaard (zie het dossier). KCAF heeft de erkenning van Het Funderingshuis derhalve verwijderd.