Erkenningslijst2018-07-27T13:02:29+00:00

De hierbij weergegeven lijst van erkende bedrijven c.q. bureaus volgens de erkenningsregeling van KCAF heeft een voorlopige status: de lijst wordt maandelijks geactualiseerd.

·         funderingsonderzoek

·         procesbegeleiding

·         funderingsherstel

Funderingsonderzoek bureaus

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
FOB BVL Molendijk 15, 3281 LT Numansdorp Frank van Lier f.vanlier@bvlb.nl
FOB Fugro Zekeringstraat 41, 1014 BV Amsterdam M.J. Profittlich m.profittlich@fugro.com
FOB Mos Kleidijk 35, 3161 EK Rhoon Michael van Bree m.vanbree@mosgeo.com
FOB Sandra Lobbe Achterweg 39, 4124 AD Hagestein Sandra Lobbe info@sandralobbe.nl
FOB Wareco Amsterdamseweg 71, 1182 GP Amstelveen Arjen van Maanen a.vanmaanen@wareco.nl
FOB De Funderingswinkel Lylandseplein 1, 2900 ED Capelle a/d IJssel Jeroen Schouten j.schouten@defunderingswinkel.nl
FOB Geomet BV Curieweg 19, 2408 BZ Alphen aan den Rijn Peter Dijkhuizen dijkhuizen@geomet.nl
FOB Techniek & Methode BV Viltweg 1p 3295 KT ‘s-Gravendeel Taco H. Bresser t.bresser@tenm.nu

Proces begeleiding

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
PB Martine Coevert Advies Rotterdam Martine Coevert info@martinecoevert.nl
PB Adviesbureau Funderingsherstel vof Molendijk 15, 3281 LT Numansdorp Frank van Lier info@funderingsadvies.eu
PB de Groene Werf Zwanensingel 8, 3435 EA Nieuwegein Nils de Jong info@dgw.eu
PB Steeds Phoenixstraat 49A, 2611 AL Delft Oscar Konig ot.konig@steeds.nl
PB Ruud van Workum H. Sweijstraat 20, 3065 NJ Rotterdam Ruud van Workum ruudvanworkum@planet.nl
PB Aristoi Lambertusstraat 182, 3062 XD Rotterdam M.E. Slingerland slingerland@aristoi.nl
PB Oog op Fundering Orchideestraat 32c, 3051 NM Rotterdam Donny Semeleer info@oogopfundering.nl

Funderingsherstel bedrijven

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
FHB Brefu Franse Akker 9A, 4824 AL Breda Marco Poppelaars mp@brefu.nl
FHB De Coogh Daam Schijfweg 22, 1507 BD Zaandam Puck de Nijs-IJskes puck@decoogh.com
FHB DS Bouw Koolmeeshof 6, 5672 VR Nuenen Sander Bakker s.bakker@dsbouw.com
FHB VanDijk Oude Veiling 4, 3140 AG Maassluis Reinder van der Wel r.vanderwel@vdijk.nl
FHB Verhoef Burgemeester Sloblaan 47, 4231 AA Meerkerk Ad Verhoef a.verhoef@verhoefbv.com