Erkenningslijst2020-07-29T18:05:45+01:00

De hierbij weergegeven lijst van erkende bedrijven c.q. bureaus volgens de erkenningsregeling van KCAF heeft een voorlopige status: de lijst wordt maandelijks geactualiseerd.

·         funderingsonderzoek

·         procesbegeleiding

·         funderingsherstel

Funderingsonderzoek bureaus

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
FOB BVL Molendijk 15, 3281 LT Numansdorp Frank van Lier f.vanlier@bvlb.nl
FOB Fugro Zekeringstraat 41, 1014 BV Amsterdam Maarten Profittlich m.profittlich@fugro.com
FOB Sandra Lobbe Achterweg 39, 4124 AD Hagestein Sandra Lobbe info@sandralobbe.nl
FOB Wareco Amsterdamseweg 71, 1182 GP Amstelveen Arjen van Maanen a.vanmaanen@wareco.nl
FOB De Funderingswinkel Lylandseplein 1, 2900 ED Capelle a/d IJssel Jeroen Schouten j.schouten@defunderingswinkel.nl
FOB Geomet BV Curieweg 19, 2408 BZ Alphen aan den Rijn Peter Dijkhuizen dijkhuizen@geomet.nl
FOB Techniek & Methode BV Viltweg 1p 3295 KT ‘s-Gravendeel Taco H. Bresser t.bresser@tenm.nu
FOB Allnamics Geotechnical Experts B.V. Waterpas 98, 2495 AT, Den Haag Remco Offenberg offenberg@allnamics.eu
FOB Nebest B.V. Marconiweg 2, 4131 PD Vianen ing. Matthijs Geleijnse matthijs.geleijnse@nebest.nl
FOB BBCI Funderingsadvies B.V. Hoofdweg 230, 3067 GJ Rotterdam Max Veels m.veels@bbcifrijwijk.nl
Toetreden

Proces begeleiding

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
PB Adviesbureau Funderingsherstel vof Molendijk 15, 3281 LT Numansdorp Frank van Lier info@funderingsadvies.eu
PB de Groene Werf Zwanensingel 8, 3435 EA Nieuwegein Nils de Jong info@dgw.eu
PB Steeds Phoenixstraat 49A, 2611 AL Delft Henk de Jong h.de.jong@steeds.nl
Toetreden

Funderingsherstel bedrijven

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
FHB De Coogh Daam Schijfweg 22, 1507 BD Zaandam Puck de Nijs-IJskes puck@decoogh.com
FHB DS Bouw Koolmeeshof 6, 5672 VR Nuenen Sander Bakker s.bakker@dsbouw.com
FHB VanDijk Oude Veiling 4, 3140 AG Maassluis Reinder van der Wel r.vanderwel@vdijk.nl
FHB Brefu BV Franse Akker 9a, 4824 AL Breda M. Poppelaars info@brefu.nl
FHB Basis Funderingstechniek Vlasblomweg 24, 1521 PW Wormerveer Gerben Floris gerben@basis-funderingstechniek.nl
FHB Verhoef Funderingstechnieken BV Burgemeester Sloblaan 47, 4231 AA Meerkerk klantcontact info@verhoefbv.com
FHB Bresser Bouw BV Viltweg 1p, 3295 KT ‘s-Gravendeel Taco Bresser t.bresser@bresser.nu
Toetreden