Erkenningslijst2024-06-22T18:32:01+01:00

De hierbij weergegeven lijst van erkende bedrijven c.q. bureaus volgens de erkenningsregeling van KCAF heeft een voorlopige status: de lijst wordt maandelijks geactualiseerd.

·         funderingsonderzoek

·         procesbegeleiding

·         funderingsherstel

Funderingsonderzoek bureaus

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
FOB BVL Molendijk 15, 3281 LT Numansdorp Jan Willem Smit jw.smit@bvlb.nl
FOB Fugro Veurse Achterweg 10, 2264 SG Leidschendam Johan Schuringa j.schuringa@fugro.com
FOB Sandra Lobbe Achterweg 39, 4124 AD Hagestein Sandra Lobbe info@sandralobbe.nl
FOB Aveco de Bondt
(van 1980-2021 was dit Wareco)
Gondel 1, 1186 MJ Amstelveen Wouter Kooijman wkooijman@avecodebondt.nl
FOB De Funderingswinkel Rivium 4e straat 7, 2909 LJ Capelle a/d IJssel Jeroen Schouten j.schouten@defunderingswinkel.nl
FOB Geomet BV Curieweg 19, 2408 BZ Alphen aan den Rijn Peter Schoppen schoppen@geomet.nl
FOB Techniek & Methode BV Viltweg 1p, 3295 KT ‘s-Gravendeel Jasper Bresser j.bresser@tenm.nu
FOB Allnamics Geotechnical Experts B.V. Waterpas 98, 2495 AT, Den Haag Remco Offenberg offenberg@allnamics.eu
FOB Nebest B.V. Marconiweg 2, 4131 PD Vianen ing. Matthijs Geleijnse matthijs.geleijnse@nebest.nl
FOB BBCI Funderingsadvies B.V. Hoofdweg 230, 3067 GJ Rotterdam Max Veels m.veels@bbcifrijwijk.nl
FOB Wiertsema & Partners BV Feithspark 6, 9356 BZ Tolbert Bob Tangelder b.tangelder@wiertsema.nl
FOB Inpijn Blokpoel Ingenieurs Ekkersrijt 2058, 5692 BA Son Henk Bardoel hbardoel@inpijn-blokpoel.com
FOB Smeets Bouwmanagement en Advies Blankenstein 230-2, 7943 PG Meppel Ing. Ger Derks info@smeetsbma.nl
FOB Total Wall Tingietersstraat 20, 8601 WJ Sneek Klantcontact fundering@totalwall.nl

Funderingsonderzoek bureaus, aspirant lid

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
FOB ASP NAP ingenieurs Grote Bickersstraat 50A, 1013 KS Amsterdam Adri Verhoef adri@napingenieurs.nl
Toetreden

Proces begeleiding

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
PB Adviesbureau Funderingsherstel vof Molendijk 15, 3281 LT Numansdorp Jan Willem Smit info@funderingsadvies.eu
PB de Groene Werf Zwanensingel 8, 3435 EA Nieuwegein Nils de Jong info@dgw.eu
PB Steeds Advies b.v. Westvest 41, 2611 AZ Delft Henk de Jong h.de.jong@steeds.nl
FB Wiertsema & Partners BV Feithspark 6, 9356 BZ Tolbert Bob Tangelder b.tangelder@wiertsema.nl
PB Smeets Bouwmanagement en Advies Blankenstein 230-2 7943 PG Meppel Ing. Ger Derks info@smeetsbma.nl
PB Steenvlinder B.V. Oosteinde 237, 2271 EG Voorburg Eva Luijendijk eva.luijendijk@steenvlinder.nl
PB De Bouwdirigent Hooglandstraat 125, 3036 PG Rotterdam Paulien Neppelenbroek paulien@debouwdirigent.nl

Proces begeleiding, aspirant lid

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
PB ASP BBC Bouwmanagement Unit Bouwadvies Osloweg 110, 9723 BX Groningen Gerard Waninge gwa@bbcbouwmanagement.nl
Toetreden

Funderingsherstel bedrijven

Categorie Bedrijf Adres Contactpersoon Email
FHB De Coogh Daam Schijfweg 22, 1507 BD Zaandam Puck de Nijs-IJskes puck@decoogh.com
FHB VanDijk Oude Veiling 4, 3140 AG Maassluis Reinder van der Wel r.vanderwel@vdijk.nl
FHB Brefu BV Franse Akker 9a, 4824 AL Breda M. Poppelaars info@brefu.nl
FHB Basis Funderingstechniek Industrieweg 49, 1521 NE Wormerveer Jethro ten Hakens info@basis-funderingstechniek.nl
FHB Verhoef Funderingstechnieken BV Burgemeester Sloblaan 47, 4231 AA Meerkerk klantcontact info@verhoefbv.com
FHB Bresser Bouw BV Viltweg 1p, 3295 KT ‘s-Gravendeel Taco Bresser t.bresser@bresser.nu
FHB URETEK Benelux BV Zuiveringweg 93, 8243PE Lelystad Sandra ter Huurne MA sandra.ter.Huurne@uretek.nl
FHB Duurzaam funderingsherstel B.V. Tingietersstraat 20, 8601 WJ Sneek Klantcontact Info@duurzaamfunderingsherstel.nl
FHB Zaanstad Funderingen B.V. Oud Zaenden 1, 1506PE Zaandam Wouter Lofström wouter@zaanstadfunderingen.nl
FHB Smit Funderingstechniek B.V. Derde Tochtweg 9a 2841 LM Moordrecht Christa van Heesch info@smitfunderingstechniek.nl
FHB Aannemingsbedrijf W. Visser en Zn. B.V. Harmanshoeve 1, 2935AT Ouderkerk aan den Ijssel Kees Visser info@aannemingsbedrijfwvisser.nl
FHB SealteQ B.V. Tinnegieter 31, 9502 EX Stadskanaal Peter Westra info@sealteq.com
FHB Euro Funderingen Wettertoerwei 4, 9269 WP Veenwouden Jelly Stap info@eurofunderingen.nl
FHB Samson Funderingstechniek BV Amstelkade 110, 1427 AS Amstelhoek Kees Steinfort info@samsonft.nl
Toetreden